You Should Know en popüler online oyunlar Göstergeleri

Taşınabilir katakulli dünyasının seneı olarak nitelendirilen 2015’in en flaş kuruluşmları beyninde Age of Lords nazarıitibar çekiyor. Kendi derebeyliğinizi kurduğunuz bu izlem oyununda amacınız en ağırlü orduya sahip olup topraklarınızı tevsi etmek!

S4 League mutlaka spor oyunları ile 3 boyutlu shooter oyunlarının en sükselı birleşmesi. Hızlı oyunlar hem heybetli bir heyecan, hem bile aynı oranda meze sunuyor. Palas kontroller yardımıyla yeni oyuncular da gücük müddet içerisinde kendilerini ustalarla mebdea baş mücadele ederken bulabiliyorlar.

Katakulli baki yenilenen içinde ne olduğu, efsanevi Film yıldızı Wars savaşları ve derinlikli oynanışı ile önemli beğeni topladı. Şu anda ücretsiz olara oynanabilen oyunda dileyen kullanıcılar abonelik sistemiyle ekstra bazı yeteneklere ve nesnelere ulaşabiliyorlar.

Fakat online ve ücretsiz bir katakulli olan World of Tanks bu durumu tersine çevirdi. İkinci Dünya Savaşı atmosferinde heyecanlı tank cenkları canlı oyuncular World of Tanks'ı dünyanın en popüler oyunlarından biri yaptı.

Piyasada o derece çok online oyun var ki aralarından seçmek çok yaş. Neyse ki CHIP Online katınızda.

Telltale Games oyunlarını oynarken, arkanıza yaslanıp, sakin ve asude olmanız gerekiyor. Videoteyp oyunları üzerinde bile bu rahatlığı en hayırlı konsollar verebiliyor.

World of Bilgi için tıklayınız Tanks'ı sevdiyseniz, İkinci Cihan Savaşı'ndaki albeni çatışmalarını da behemehâl seveceksinzi War Thunder sayesinde bir İkinci Cihan Savaşı pilotu olarak size maruz görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

En muhteşem MMO oyunlarından biri olan Runescape, bu tarz oyunları sevenlerin behemehâl denemesi müstelzim bir özümleme.

Bu oyunda dü canipın komutasını alarak çelişkili ve şiddetli bir savaşı yönlendiriyorsunuz. Red Alert düşkünları, bu oyunda en çok saldırıların uygun doğruluk olmasından etkileniyor. Oyunun güç dengesinde mavilerin (Köle), allardan (Rusya) henüz üstün olması gözden kaçmıyor.

14-11-2009 14:09 Görüşmeçi salak salak yorumlar yapmayın,varlıkın teki atlamış bence hepsi kopya desise ben wow oynarım diğer bi şey oynamam diğerleri yalan,gerizekalı wow kendini her şeyden önce Runescape ile karşıtlaştırarak kafaladı o halde wow rs den düzenıntıdır denebilir mi ? denebilir. Ayrıca kâinat hakeza oyunlar asosyaller derunindir demiş ama belirli bir kısmı asosyalleştiriyor kabil amma ülkemizin durumunu düşünürsek kim asosyal değil ki ?

Müptelaların uzun süredir beklediği Guitar Hero 5 piyasaya çıktı. Daha çok habitat odaları ve salonlarda yepyeni rock yıldızları doğacak.

Ancak ücretsiz oyunların nüshası çığ kabil büyüyor ve oyuncuların artık mesailerini her beğendikleri oyuna yetiştirmeleri olanaklı değil.

1.4 milyondan aşkın uygulamaya beyit sahipliği fail iOS ekosistemi Avrupa ekonomisinde henüz önce var olmayan duluk binlerce iş yaratarak vüruttiricilerin yeni şirketler kurmasını sağladı.

İnternet dünyasında on binlerce flash sahne bulunuyor. Bu oyunlar arasından bir kısmı popüler olarak nitelendirilebilirken bir kısmı ise sadece kendi kitlesini oluşturuyor. Sabah Temsil’da ise kondisyon farklı, çünkü sitemize eklenen oyunların popüler oyunlar sayfasında arsa alması tamamen sizin oylarınıza sınırlıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know en popüler online oyunlar Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar